Dodano: 2022-02-23 [Bezpłatny WEBINAR i Q&A] - Złap z Nami trenerskie flow. Zapisz się!

Dla kogo?

Zapraszamy szczególnie osoby, które chcą rozwijać swoje kompetencje trenerskie, chciałyby zainwestować we własny rozwój lub myślą o pracy z grupą i prowadzeniu szkoleń.

O czym powiemy?

Podczas webinarium przedstawimy główne założenia PROGRAMU, powiemy o kwestiach merytorycznych, ale także formalnych i organizacyjnych. Odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania. Mamy nadzieję, że rozwiejemy wątpliwości czy ten PROGRAM jest dla Państwa.

Jak się zapisać?

Webinarium odbędzie się w piątek 4 marca 2022 r. o godzinie 18:00.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZIkcO6hrjgjHdfCdb1hpIw5hZjcYkVTbrRI

Po zarejestrowaniu otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający wraz z informacją, jak dołączyć do spotkania.

Spotkanie poprowadzą:

Edyta Nowaczewska – socjolog, pedagog, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne; absolwentka Szkoły Trenerów BAZA oraz Przemysław Sodomir – psycholog, trener rekomendowany przez SRPP „INTEGRACJA”; absolwent Szkoły Trenerów BAZA.

Szczegółowe informacje o PROGRAMIE znajdują się na naszej stronie www.stowarzyszenieintegracja.eu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!