Dodano: 2021-10-18 Women in Tech Camp 2021!

Women in Tech Camp to obóz dla najzdolniejszych studentek kierunków informatycznych z polskich uczelni. W tym roku odbędzie się już czwarta edycja największego w Europie campu tematycznego dla dziewczyn w IT. Dla studentek jest to niezwykła okazja do zgłębienia tajników programowania, spotkania wybitnych mentorów i mentorek oraz zaplanowania kariery profesjonalnej i ścieżki rozwoju osobistego w branży technologicznej. Dziewczyny stworzą też network inspiracji i wzajemnego wsparcia, który stanowić będzie fundament dla ruchu wybitnych kobiet w IT.

Do aplikowania na Women in Tech Camp zapraszamy dziewczyny, które chcą tworzyć przyszłość nowych technologii!

Jeśli chcesz pojechać z nami w góry, przeżyć przygodę życia oraz:

• wziąć udział w świetnych warsztatach techowych i soft skill’owych z profesjonalistami z najlepszych firm technologicznych,
  • uczestniczyć w sesjach mentoringowych z ekspertami i ekspertkami z branży,
  • poznać inspirujące kobiety - role model z obszaru nowych technologii,
  • wziąć udział w Career Day - ekskluzywnych targach pracy i staży,
  • poznać inne uczestniczki Campu - niesamowite dziewczyny, które mają takie same zainteresowania, jak Ty,
  • świetnie bawić się na imprezach integracyjnych?

A to wszystko bezpłatnie!

APLIKUJ

Kiedy? 6-9 grudnia 2021!

To już 4. edycja!

Obóz przeznaczony jest dla 150 najlepszych studentek uczelni technicznych w Polsce. Dodatkowo w tym roku, po raz pierwszy zapraszamy również 25 uczennic liceów i techników w ramach specjalnej edycji Women in Tech Camp Youth! Na obozie będzie zatem aż 175 dziewczyn z całego kraju, które łączy ta sama pasja.

Poznaj możliwe ścieżki rozwoju, edukacji i kariery w technologiach a to wszystko pośród pięknego, górskiego krajobrazu - spotykamy się Bukowinie Tatrzańskiej!

Women in Tech Camp to także świetna zabawa - przygotowałyśmy dla was zajęcia sportowe, imprezy, a także Pool Party!