Dodano: 2021-09-21 I edycja Akademii ProtoLab

już niebawem rusza I edycja Akademii ProtoLab - bezpłatnego programu edukacyjnego i konkursu na najlepsze koncepcje projektowe z zakresu dostępności miejsc użyteczności publicznej i atrakcji turystycznych dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej (PRM).

Akademia ProtoLab to wykłady i warsztaty z zakresu zarządzania projektami, narzędzi biznesowych i rozwoju umiejętności miękkich. To także spotkania inspiracyjne z Mentorami.

Absolwenci Akademii ProtoLab zyskują możliwość na:

• rozwój swoich umiejętności i otrzymanie certyfikatu ukończenia,
  • zdobycie wartościowych kontaktów z biznesu i świata nauki,
  • dalsze wsparcie w rozwoju swoich pomysłów,
  • zbudowanie społeczności, która będzie realizować i angażować się w ciekawe, nowatorskie inicjatywy.

Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o Akademii dostępne jest na stronie: https://pcinn.org/aktualnosci-pci/488

Zapraszamy wszystkich studentów Państwa Uczelni do zapisów indywidualnych lub w zespołach liczących do 4 osób.

Na zgłoszenia uczestników czekamy do 21 września.