Dodano: 2024-06-10 Architektura & Biznes zaprasza na inspirujące wykłady Macieja Franty!

Studenci Politechniki Rzeszowskiej, szykujcie się na wyjątkowe spotkanie z jednym z najbardziej utalentowanych architektów młodego pokolenia w Polsce – Maciejem Frantą! Już wkrótce będziecie mieli okazję uczestniczyć w wykładach "Droga do zawodu", które poprowadzi ten niezwykły twórca.

Podczas tych inspirujących spotkań dowiecie się:

• Jaką moc ma architektura? Odkryjcie, jak architektura wpływa na nasze życie, kształtuje przestrzeń wokół nas i inspiruje do działania.
  • Co łączy architekta z superbohaterem? Przekonajcie się, że architekci mają niezwykłą moc kreowania rzeczywistości i wpływania na przyszłość.
  • Jakie są podstawy projektowania? Poznajcie fundamentalne zasady, które leżą u podstaw każdego udanego projektu architektonicznego.
  • Jak osiągnąć sukces w zawodzie? Maciej Franta podzieli się swoim doświadczeniem i wskazówkami, które pomogą Wam odnaleźć własną drogę w świecie architektury.

Cykl wykładów organizowany przez Architektura & Biznes to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy wykraczającej poza ramy uczelni. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z praktykującymi architektami, takimi jak Maciej Franta, będziecie mogli zgłębić tajniki zawodu i poznać praktyczne aspekty pracy architekta.

Już 14 czerwca (piątek) o godzinie 10:15 zapraszamy do budynku V Politechniki Rzeszowskiej w sali V-17 o godzinie 10:15.

Wstęp wolny!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Na uczestników czekają pakiety wydarzeniowe, w tym torby i magazyny Architektura & Biznes.

Maciej Franta – architekt z wizją

Maciej Franta to niekwestionowany talent i zdobywca licznych nagród, takich jak European Property Awards, World Design Awards czy Iconic Awards. Jego pracownia FRANTA GROUP ARCHITEKT MACIEJ FRANTA odnosi spektakularne sukcesy, a jego projekty, takie jak willa Reden w Chorzowie, budynek mieszkalny Żorro w Żorach czy Hotel Wisła w Wiśle, zachwycają swoją oryginalnością i funkcjonalnością.

Dołączcie do nas i zainspirujcie się architekturą!