Dodano: 2024-05-28 Orlen rozpoczął rekrutację do programu letnich, płatnych praktyk

Orlen rozpoczął rekrutację do programu letnich, płatnych praktyk dla studentów i absolwentów uczelni wyższych.

„Ruszyła rekrutacja do programu letnich praktyk. W tym roku w Płocku dla studentów i absolwentów uczelni wyższych przygotowano aż 25 miejsc. Spółka na chętnych czeka do 5 czerwca” – ogłosił w piątek Orlen. Wyjaśnił,
że program skierowany jest do studentów, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem kariery w koncernie.

Jak zapowiedział Orlen, „trzymiesięczne płatne praktyki realizowane będą od lipca do września”. Według koncernu chętni mogą wybrać ich profil: produkcję w obszarach rafinerii i petrochemii lub zajęcia w Biurze Badań i Rozwoju Petrochemii i Rafinerii Przyszłości. Wsparcie merytoryczne praktykantom zapewniać będą indywidualni opiekunowie.

Na praktyki aplikować można poprzez stronę
internetową

do 5 czerwca.
Ze wszystkich zgłoszeń wybranych zostanie 25 osób.