Dodano: 2024-04-26 Szansa na udział w Międzynarodowej Szkole Letniej RÅC 2024!

Studenci i młodzi badacze z Polski mogą aplikować o stypendia na prestiżowe szkolenie z zakresu badań nad materiałami z wykorzystaniem promieni rentgenowskich i neutronów!

Czym jest Międzynarodowa Szkoła Letnia RÅC?

Międzynarodowa Szkoła Letnia RÅC to wyjątkowa okazja dla młodych badaczy z Polski i zagranicy, aby zdobyć wiedzę i umiejętności od światowej sławy ekspertów w dziedzinie badań nad materiałami. Szkoła organizowana jest co roku w innym kraju partnerskim i oferuje intensywny program wykładów, ćwiczeń i zajęć laboratoryjnych.

Temat przewodni edycji 2024:

W tym roku tematem przewodnim Szkoły Letniej RÅC jest "Badania rentgenowskie i neutronowe nad materiałami inspirowanymi biologią i technologią zrównoważonej energii". Uczestnicy zapoznają się z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie i zdobędą praktyczne umiejętności prowadzenia badań z wykorzystaniem promieni rentgenowskich i neutronów.

Dla kogo?

Szkoła skierowana jest do:

• Studentów studiów magisterskich w końcowej fazie badawczej programów studiów
  • Doktorantów i doktorantek
  • Młodych badaczy ze stopniem doktora

Stypendia

Międzynarodowa Szkoła Letnia RÅC oferuje do 15 pełnych stypendiów dla studentów i młodych naukowców z Polski. Stypendium obejmuje zwrot kosztów dojazdu, nocleg, wyżywienie oraz udział w organizowanych wydarzeniach.

Jak aplikować?

Aby ubiegać się o stypendium, należy:

• Wypełnić formularz zgłoszeniowy
  • Dołączyć CV
  • Dołączyć list motywacyjny
  • Dołączyć list rekomendacyjny kierownika grupy badawczej

Termin składania wniosków:

10 maja 2024 r.

Więcej informacji:

Szczegółowe informacje na temat Szkoły Letniej RÅC 2024, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie internetowej: https://www.racc.edu/

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Aplikuj już dziś i rozwijaj swoje umiejętności w dziedzinie badań nad materiałami!

Udostępnij tę informację swoim znajomym, którzy mogą być zainteresowani!