specjalista ds. public relations / grafik / fundraiser
Fundacja Jagiellońska / Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 lutego, 10:30

Opis stanowiska

Celem działalności sieci Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej jest przybliżenie obywatelom polskiej polityki zagranicznej oraz wzmocnienie kanałów współpracy pomiędzy MSZ, jednostkami samorządu terytorialnego, organizacjami pozarządowymi, placówkami edukacyjnymi i naukowymi oraz innymi podmiotami, których działalność obejmuje szeroko rozumianą współpracę międzynarodową. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową podkarpackiego Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej: http://rodm-rzeszow.pl/ Koordynacją pracy sieci zajmuje się Referat ds. rozwoju sieci Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej w Departamencie Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W uzasadnionych przypadkach (np. studia) możliwe zatrudnienie w niepełnym wymiarze. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od dotychczasowego doświadczenia. Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV na adres fundacja@jagiellonska.org

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wybrane zadania spośród poniższych:
  • - prowadzenie mediów społecznościowych oraz strony internetowej
  • - organizacja debat, warsztatów, wydarzeń kulturalnych
  • - koordynacja działań fundraisingowych
  • - dbałość o estetykę, współpraca z grafikiem
  • - w przypadku grafików projektowanie wszystkich elementów wizualnych (plakaty wydarzeń, gadżety reklamowe, info/grafiki na socmedia) plus wybrane spośród ww. zadań

Wymagania

  • Obecność w siedzibie min. 3 dni tygodniowo po min. 4h. Reszta zadań po uzgodnieniu może być wykonywana zdalnie. Dyspozycyjność w trakcie wydarzeń (raz na 1-2 miesiące wypadają w weekend) zwykle planowanych z dużym wyprzedzeniem. Komunikatywność, kultura osobista, chęć do nauki nowych rzeczy.

Mile widziane

  • Dobra orientacja w tematyce międzynarodowej (bieżące wydarzenia międzynarodowe, geografia, historia) potrzebna do prowadzenia socmediów.
  • Podstawową znajomość programów graficznych (AI lub Corel) umożliwiająca współpracę z zewnętrznym grafikiem.
  • Osoby młode: studenci lub absolwenci do kilku lat od ukończenia nauki.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w młodym zespole. Ciekawe zadania. Możliwość częściowej pracy zdalnej. Balans między pracą przy komputerze a pracą z ludźmi.

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • logistyka
  • matematyka
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae