Praktyki w Biurze Obsługi Klienta - Rzeszów
Iglotex
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 13 lutego, 10:48

Opis stanowiska

Do Biura Obsługi Klienta w Rzeszowie poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem praktyki . Miejsca odbywania praktyki : Rzeszów Okres odbywania praktyki : czerwiec-sierpień Oferujemy: - szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży, - możliwość nabycia praktycznych umiejętności w zakresie administrowania zamówieniami sprzedażowymi, bezpośredniej i telefonicznej obsługi klientów oraz zarządzania dokumentacją. Kogo szukamy? - Kandydatów ze statusem ucznia lub studenta (mile widziane kierunki: Administracja/Logistyka), zainteresowanych odbyciem trzymiesięcznej, bezpłatnej praktyki w Dziale Obsługi Klienta, - wykazujących się dobrą obsługą komputera, w tym programów pakietu MS Office, - cechujących się zaangażowaniem, dobrą organizacją pracy oraz zdolnościami interpersonalnymi. Zainteresowany/a? - APLIKUJ ZA POMOCĄ FORMULARZA DOSTĘPNEGO POD LINKIEM: https://tiny.pl/t6dc3 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w powyższym formularzu aplikacyjnym, przed przekazaniem danych osobowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • administrowanie zamówieniami sprzedażowymi
  • obsługa klientów
  • zarządzanie dokumentacją

Wymagania

  • status ucznia/studenta
  • dobra obsługa komputera (programy pakietu MS Office)
  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz komunikatywność

Mile widziane

  • Kierunek: Logistyka

Oferujemy

  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość nabycia praktycznych umiejętności w zakresie administrowania zamówieniami sprzedażowymi, bezpośredniej i telefonicznej obsługi klientów oraz zarządzania dokumentacją

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • logistyka
  • zarządzanie

Informacje dodatkowe

  • Okres odbywania praktyki: czerwiec-sierpień
  • Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego dostępnego pod linkiem: https://tiny.pl/t6dc3
  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
  • Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w powyższym formularzu aplikacyjnym, przed przekazaniem danych osobowych.

Curriculum vitae