Grafik komputerowy junior Rzeszów
Ideo Sp z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 6 lutego, 10:07

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za projektowanie i tworzenie materiałów graficznych na potrzeby naszych Klientów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • kreatywność połączona ze zmysłem plastycznym
  • znajomość pakietu Adobe

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu layoutów i grafik na potrzeby nowych mediów (www, multimedia)
  • znajomość przygotowania plików do druku
  • znajomość oprogramowania 3d

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność odręcznego rysunku
  • mile widziana znajomość oprogramowania UX

Oferujemy

  • udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju
  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe)
  • możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą)
  • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne
  • plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae