Programista C# (ASP.NET) Rzeszów
Rzeszów, Podkarpackie

praca 6 lutego, 09:27

Opis stanowiska

Osoba pracująca na stanowisku Programista C# (ASP.NET) będzie odpowiedzialna za tworzenie nowych produktów z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Obowiązki osoby zatrudnionej

• .NET 4 . / .NET Core
  • ASP.NET MVC
  • HTML5 / CSS3
  • Bootstrap / Foundation
  • Mikroserwisy
  • Continuous Delivery
  • Azure / AWS
  • DevOps
  • Scrum / Kanban

• znajomość języka C# i platformy .NET
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (np.MSSQL)
  • praktyczna umiejętność stosowania wyżej wymienionych technologii
  • umiejętność tworzenia serwisów internetowych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • precyzja i przywiązanie do detali, solidność, terminowość

Oferujemy

• udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju
  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia, benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe)
  • możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą)
  • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne
  • plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy

Rodzaj oferty

praca

Wymiar

pełny etat

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

• informatyka

Informacje dodatkowe

• Poznaj więcej powodów, dla których warto z nami pracować: https://www.ideo.pl/firma/kariera/dlaczego-ideo/
  • CV i LM oraz przykłady zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres: praca@ideo.pl.
  • W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o.
  • Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych: https://www.ideo.pl/firma/kariera/klauzula-informacyjna/

List motywacyjny
Curriculum vitae