Projektant Oświetlenia LED na lampach LEDOLUX do przemysłu i na drogi- STAŻ
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

staż 30 stycznia, 09:43

LEDOLUX POLAND SP. Z O.O. polski producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zlokalizowany w Rogoźnicy k/Rzeszowa, uruchomiony w 2009 roku, 100% polski kapitał w wysokości 52980000, oferujący innowacyjne wyroby oświetleniowe dla przemysłu, logistyki oraz na drogi gminne i krajowe oraz autostrady poszukuje kandydatów na stanowisko: PROJEKTANT-INŻ. PRZEMYSŁOWEGO I ULICZNEGO OŚW. LED marki LEODLUX wraz z obsługa klientów instytucjonalnych i przemysłowych . Wymagamy od kandydatów na to stanowisko: wykształcenia wyższego elektrycznego /elektronicznego lub studentów zaocznych politechniki lub uniwersytetów wydziałów technicznych , ambicji i pasji oraz chęci do nauki przy projektowaniu i symulowaniu systemów oświetleniowych przemysłowych i ulicznych opartych na lampach LED marki LEDOLUX w oparciu o DIALUX i AUTOCAD wraz ze stałym podnoszeniem swoich kwalifikacji oraz zdolności i umiejętności interpersonalnych w kontaktach z obsługiwanymi zleceniodawcami- klientami na w/w projekty. Praca polega na pracy przy komputerze oraz kontaktowaniu się z klientami – zleceniodawcami projektów oświetleniowych . Wymagamy umiejętności kontaktowania się z klientami i rozwiązywania wzajemnych problemów. Praca od 8-16 od PN do PT w miłej atmosferze młodych ludzi ambitnych i sprawny intelektualnie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie z premiami, szkolenia, możliwość awansu na wyższe stanowiska w innych działach firmy. Ponadto naszym pracownikom oferujemy PRYWATNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ W MEDICOR ORAZ KARNETY DO SIŁOWN OKEY I. Zapraszamy osoby z ambicją i chęcią rozwoju oraz osiągania wysokich zarobków. Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres Biura Zarządu : biuro@ledolux.pl ( zapewniamy pełną dyskrecję) W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,odwiedź naszą stronę internetową: www.ledolux.pl OFERUJEMY PRACĘ TYLKO DLA AMBITNYCH OSÓB KTÓRE CHCĄ SIĘ DUŻO NAUCZYĆ, SZYBKO AWANSOWAĆ I DUŻO ZARABIAĆ- zapraszamy do składania i przesyłania CV tylko poprzez E-mail .

• znajomość DILAUX , AUTOCAD, techniki oświetleniowej , bezpośrednie kontaktowanie się z klientami i zlecedniodawcami projektów

• Wymaganiaumiejętność kontaktowania się z klientami , inteligencja , szybkość uczenia ,Mile widzianeznajomość podstawowa języka angielskiego.

• Oferujemy atrakcyjną pracę w młodym zespole , możliwość szybkiego awansu, wysokie wynagrodzenie z premiami , szkolenia, opiekę MEDICOR i karnety OKEY

staż

inne

staż