Technolog - branża metalowa
GRH Polska Sp. Z o.o
Dębica, Podkarpackie

praca 13 stycznia, 13:50

Opis stanowiska

Polskie Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją części i elementów dla przemysłu ciężkiego poszukuje do swojego zespołu kandydatów do pracy na stanowisko: Technologa Miejsce pracy: Dębica

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji technologicznej
  • • Dobór odpowiednich narzędzi do produkcji
  • • Nadzór nad poprawnością i terminowością procesów technologicznych
  • • Doskonalenie i optymalizacja procesów technologicznych
  • • Weryfikacja jakościowa procesów technologicznych
  • • Projektowanie i koordynacja wykonania narzędzi pomocniczych dla produkcji

Wymagania

  • • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa
  • • Znajomość technologii obróbki skrawaniem – branża metalowa
  • • Znajomość technologii spawania oraz zabezpieczeń antykorozyjnych
  • • Wykształcenie wyższe z zakresu- materiałoznawstwa, obróbki mechanicznej, technologii produkcji metali lub mechaniku i budowy maszyn
  • • Bardzo dobra znajomości rysunku technicznego
  • • Znajomości j. angielskiego na poziomie B1

Oferujemy

  • • Umowę o pracę – szukamy kogoś do dłuższej współpracy
  • • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz premia ustalona indywidualnie
  • • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6 -14 – WEEKEND WOLNY
  • • Ubezpieczenie dodatkowe
  • • Szkolenia oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • • Niezbędne narzędzia do pracy
  • • Udział w ciekawych projektach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • inżynieria materiałowa
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

0 - 6000 PLN

Curriculum vitae