Elektryk- Elektronik -Monter lamp LED dla przemysłu i na drogi
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 26 listopada, 13:59

Opis stanowiska

Ledolux Poland Sp.zo.o. zatrudni na UMOWĘ O PRACĘ osoby bez doświadczenia ale z wykształceniem elektrycznym lub elektronicznym lub studenta zaocznego podobnych kierunków do pracy na liniach montażu lamp przemysłowych i ulicznych LED marki LEDOLUX. Praca polega na montażu ręcznym przy pomocy narzędzi w bardzo czystych warunkach produkcji lamp LED , doboru i montażu optyki oraz zabezpieczeń przepięciowych i sterowników smart city. Ponadto od obowiązków należeć będzie naprawa i wymiana komponentów elektornicznych w lampach LED. Oferujemy pracę na jedną zmianę od 8-16 , pn-pt, w młodym i dynamicznym zespole. Szkolenia , naukę nowych zawodów, możliwość awansu do innych działów firmy , atrakcyjną ścieżkę zawodową. Zapraszamy osoby otwarte na wiedzę i ambitne, które chcą znaleźć stabilne miejsce pracy na lata i przyszły rozwój. Dane kontaktowe

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • praca w zakładzie w Rgoźnicy od8do16 od PN do PT.

Wymagania

  • sumiennsoc i dokładnosc plus wiedza elektryczna lub elektroniczna

Mile widziane

  • znajmosc Dialux i Autocad

Oferujemy

  • spokojna i stabilną pracę w młodym zespole , mozliwosć awansu i szkoleń, atrakcyjne wynagrodzenie z premiami.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • stosunki międzynarodowe
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae