Frontend Developer Rzeszów
Ideo Sp z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 listopada, 15:18

Opis stanowiska

Ideo Sp. z o.o. Ideo to Software House i Agencja Interaktywna. Ponad 200 osób, które są pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach. Dzięki ich zaangażowaniu wśród ponad 1 000 Klientów znajduje się kilkadziesiąt firm, które nieprzerwanie obsługujemy od 7 lub więcej lat. Pracowaliśmy m.in. dla takich marek jak: Asseco, Getin Bank, AXA, Raiffeisen, Alior Bank, BPH TFI, GlaxoSmithKline, GUS, NFZ, PGNiG, Barlinek, LG Electronics, Peugeot, BRW, Nestlé, E. Wedel, Polpharma, STOCK, Śnieżka i wielu innych. Oferujemy usługi związane z wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań IT i internetowych, uzupełniając to odpowiedzialnym doradztwem. Gwarantuje to pracownikom uczestnictwo ambitnych i innowacyjnych projektach. Zarówno technologicznych jak i marketingowych. Aktualnie szukamy pracownika, który zasili nasz zespół na stanowisku: Frontend Developer

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Miejsce pracy: Rzeszów Region: podkarpackie Opis stanowiska:Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań oraz technologii Open Source.Pracujemy z wykorzystaniem rozwiązań:• JavaScript (ReactJS, VueJS),• HTML5 / CSS3,• NodeJS,• Bootstrap / Foundation,• Mikroserwisy,• Scrum / Kanban

Wymagania

  • Wymagania:• bardzo dobra znajomość JavaScript (z ukierunkowanie ma jeden z frameworków: ReactJS, VueJS),• bardzo dobra znajomość technologii HTML5, CSS3, • doświadczenie w wykorzystaniu REST API,• praktyczna umiejętność stosowania wyżej wymienionych technik, • umiejętność tworzenia serwisów internetowych zgodnie z obowiązującymi standardami,• precyzja i przywiązanie do detali, solidność, terminowość.

Oferujemy

  • Oferujemy:• udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,• dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,• pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,• wybór preferowanej formy zatrudnienia,• benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),• możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),• dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,• plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae