DevOps / Linux Administrator Rzeszów
Ideo Sp z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 8 listopada, 11:49

Opis stanowiska

DevOps / Linux Administrator Rzeszów Ideo Sp. z o.o. Ideo to Software House i Agencja Interaktywna. Ponad 200 osób, które są pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach. Dzięki ich zaangażowaniu wśród ponad 1 000 Klientów znajduje się kilkadziesiąt firm, które nieprzerwanie obsługujemy od 10 lub więcej lat. Pracowaliśmy m.in. dla takich marek jak: Asseco, Getin Bank, AXA, Raiffeisen, Alior Bank, BPH TFI, GlaxoSmithKline, GUS, NFZ, PGNiG, Barlinek, LG Electronics, Peugeot, BRW, Nestlé, E. Wedel, Polpharma, STOCK, Śnieżka i wielu innych. Oferujemy usługi związane z wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań IT i internetowych, uzupełniając to odpowiedzialnym doradztwem. Gwarantuje to pracownikom uczestnictwo ambitnych i innowacyjnych projektach. Zarówno technologicznych jak i marketingowych. Poznaj więcej powodów, dla których warto z nami pracować. https://www.ideo.pl/firma/kariera/dlaczego-ideo/

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • zarządzanie utrzymaniem serwerów Linux oraz diagnozowanie i rozwiązywanie występujących problemów,• współpraca z programistami i projektantami systemów informatycznych,• dbanie o bezpieczeństwo wdrażanych rozwiązań,• migracja rozwiązań firmy do Cloud (AWS, Azure),• udział we wdrożeniach nowych rozwiązań i technologii,• tworzenie dokumentacji eksploatacyjnej.

Wymagania

  • • bardzo dobra znajomość systemów Linux,• znajomość administracji serwerami Nginx, PHP, MySQL, PostgreSQL, etc.• umiejętność zabezpieczania serwerów Linux i ciągłego dbania o bezpieczeństwo,• mile widziana znajomość rozwiązania Kubernetes,• umiejętność prawidłowego diagnozowania problemów,• umiejętność automatyzacji wykonywanych zadań,• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • • mile widziana znajomość rozwiązania Kubernetes,

Oferujemy

  • Oferujemy:• udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,• dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,• pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,• wybór preferowanej formy zatrudnienia,• benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),• możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),• dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,• plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka

Informacje dodatkowe

  • Ideo Sp. z o.o.ul. Nad Przyrwą 1335-234 Rzeszówtel.: +48 17 860 21 86fax: +48 17 86 111 71www.ideo.plW dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o."Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowychhttps://www.ideo.pl/firma/kariera/klauzula-informacyjna/

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae