Programista PHP
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Brzeźnica, Podkarpackie

praca 7 października, 09:26

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analiza potrzeb oraz projektowanie rozwiązań dla przydzielonej komórki biznesu,
  • Tworzenie i implementacja aplikacji webowych,
  • Czynny udział w testowaniu, wdrażaniu, utrzymywaniu i rozwoju aplikacji,
  • Usprawnianie i rozwój istniejących już systemów,
  • Wsparcie dla umów utrzymaniowych,
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie informatyczne,
  • Minimum rok doświadczenia w programowaniu PHP,
  • Znajomość baz danych,
  • Znajomość SQL, podstawy JavaScript, CSS, HTML, MySQL,
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2),
  • Rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność współpracy z wieloma zespołami,
  • Samodzielność i elastyczność w działaniu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Rozwój kompetencji poprzez dostęp do najnowszej wiedzy i szkoleń oraz współpracę z ekspertami w branży,
  • Praca w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji,
  • Środowisko w którym kierujemy się jasno określonym systemem wartości,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
  • Dobre warunki pracy i pakiet socjalny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae