Stażysta w Dziale Technologii
B/S/H
Rogoźnica, Podkarpackie

staż 11 września, 12:23

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • •Nadzór nad dedykowanym procesem produkcji – m.in. nad efektywnym przebiegiem procesu, dokumentacją technologiczną, planowanie zmian w procesie produkcyjnym;
  • •Analiza danych (m.in. jakościowych, wykonania planu produkcji, przyczyn postojów), optymalizacja procesu, działania korygujące i zapobiegawcze oraz ergonomiczne projektowanie stanowisk pracy;
  • •Współpraca z innymi działami w procesach wdrożeń nowych produktów w obszarze produkcji (również w zespołach międzynarodowych);
  • •Prowadzenie szkoleń dla operatorów m.in. w zakresie: zmian w procesie produkcji, stosowania i obsługi nowych urządzeń, narzędzi, przyrządów kontrolno-pomiarowych, nowych instrukcji;
  • •Przygotowanie i aktualizacja niezbędnej dokumentacji technologicznej i dokumentów Systemu Zarządzania Jakością (m.in. karty pracy standaryzowanej, instrukcje, wnioski zmian, protokoły odbioru narzędzi, karty zmian technologicznych itp.);
  • •Planowanie i zlecanie inwestycji w dedykowanym obszarze, dokonywanie zakupów wewnętrznych oraz wdrażanie planowanych środków (zakupów) i dóbr inwestycyjnych.

Wymagania

  • •Status studenta 3/4 roku na kierunku technicznym (profil przetwórstwa tworzyw sztucznych, technologii chemicznej lub mechaniczny);
  • •Dostępność min. 24h/tygodniowo,
  • •Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • •Wiedza z obszaru planowania i opracowania technologii procesu, kontroli jakości, FMEA, metod rozwiązywania problemów,
  • •Proaktywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • •płatny staż w Dziale Technologii w firmie produkcyjnej
  • •udział w bieżących pracach wykonywanych przez pracowników Działu,
  • •możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • •przyjazną atmosferę opartą na współpracy,
  • •elastyczne godziny pracy.

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • technologia chemiczna
  • transport
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae