Technolog - branża automotive
GRH Polska Sp. Z o.o
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 sierpnia, 14:49

Opis stanowiska

Firma działająca w obszarze automotive poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko: Technologa

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • Tworzenie rysunków technicznych na potrzeby zapytań ofertowych
  • Koordynowanie i nadzór procesu produkcyjnego
  • Wsparcie procesu technologicznego produkcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów powstałych podczas produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie – wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Znajomości branży Automotive
  • Mile widziana znajomość obsługi programów typu CAD, bądź innych oprogramowani do tworzenia rysunków

Oferujemy

  • Umowę o pracę – stabilność w zatrudnieniu
  • Wynagrodzenie - uwarunkowane doświadczeniem oraz premię motywacyjną
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość realizowania ambitnych zadań
  • Pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 3500 PLN

Curriculum vitae