Koordynator ds. dystrybucji międzynarodowej
Cyfrowa Foto
Zaczernie, Podkarpackie

praca 11 stycznia, 13:20

Opis stanowiska

Cyfrowa Foto to jedna z największych drukarni w Europie, działająca w obszarze druku cyfrowego, poligrafii oraz introligatorstwa. Tworzymy wysokiej klasy fotoprodukty, a nasz model biznesowy opieramy na nowoczesnych rozwiązaniach e-commerce. Dynamicznie się rozwijamy i systematycznie wchodzimy na nowe rynki zagraniczne. Poszukujemy osoby, która nie boi się nowych wyzwań, ceni pracę w międzynarodowym otoczeniu i chciałaby koordynować naszą współpracę z operatorami logistycznymi na całym świecie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Koordynowanie działań w zakresie dystrybucji międzynarodowej
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z obecnymi i nowymi dostawcami usług transportowych
  • Prowadzenie spotkań biznesowych oraz negocjacje warunków handlowych
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji procesów dostaw za granicę
  • Współpraca z dostawcami w obszarze reklamacji i rozliczeń płatności za świadczone usługi
  • Opracowywanie analiz i raportowanie
  • Bieżące monitorowanie realizacji zawartych umów

Wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z firmami transportowymi, kurierskimi w zakresie przesyłek drobnicowych (LCL)
  • Doświadczenie w negocjacjach z firmami międzynarodowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/ poziom min.B2
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Doskonale rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w systemie zadaniowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność i elastyczność

Mile widziane

  • Znajomość branży TSL

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie produkcyjnej
  • Pracę w branży z dużym potencjałem rozwoju (www.colorland.com, www.nphoto.com)
  • Różnorodne zadania
  • Zgrany zespół i nieformalną atmosferę pracy
  • Zagraniczne wyjazdy służbowe
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • polski (zaawansowany)
  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae