Młodszy konsultant modułu Symfonia ERP Handel/Produkcja
DIGIT-AL
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 września, 14:21

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analizowanie potrzeb Klientów.
  • Merytoryczne wsparcie Klientów przy wdrożeniu systemu.
  • Modelowanie i proponowanie rozwiązań najlepszych pod kątem funkcjonalnym i systemowym.
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników.
  • Projektowanie i testowanie nowych funkcjonalności.
  • Przygotowywanie dokumentacji.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego lub ostatni rok studiów (preferowane wykształcenie związane z inżynierią produkcji, logistyką lub informatyką).
  • Znajomości procesów produkcyjnych, planistycznych, logistycznych.
  • Bardzo dobrej obsługi komputera.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Myślenie analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność, terminowość oraz skrupulatność przy realizacji zadań.
  • Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu.
  • Odpowiedzialność za przydzielone tematy.
  • Komunikatywność.
  • Chęć rozwoju w obszarze systemów IT.

Mile widziane

  • Znajomości języka angielskiego.
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z systemami klasy ERP .
  • Znajomość oprogramowania Symfonia.
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL.
  • Znajomości procesów związanych z kontrolą jakości.
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i/ lub realizacji projektów.
  • Doświadczenie w roli członka zespołu projektowego.
  • Umiejętność prostego przekazywania skomplikowanych treści technicznych.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Udział w ciekawych projektach obejmujących różne branże i Klientów.
  • Okres wdrożenia (3 miesiące) obejmujący szkolenia wprowadzające oraz wsparcie.
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy.
  • Możliwości ciągłego rozwoju związana ze zmieniającymi się Klientami i ich potrzebami.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie grupowe.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • logistyka
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

4500 - 4500 PLN

Curriculum vitae