Specjalista Google Ads
Ideo Force Sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 września, 13:42

Opis stanowiska

Jeśli interesują Cię technologie internetowe oraz e-marketing mamy dla Ciebie ofertę pracy. Możesz zacząć z nami swoją przygodę z reklamami! Jesteśmy Ideo Force i zajmujemy się promocją w Internecie. Wywodzimy się z Ideo – Agencji Interaktywnej i Internet Software House, działającej od 1999 roku. W naszej grupie zatrudniamy ponad 300 pasjonatów, a zarazem specjalistów w swoich dziedzinach. Obecnie rekrutujemy na stanowisko: Specjalista Google Ads Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Planowanie i realizacja długofalowych strategii i harmonogramów kampanii Google Ads, Facebook Ads, Bing Ads oraz innych systemów reklamowych Self-Service,
  • Tworzenie konta Google Ads, Facebook Ads, Bing Ads oraz innych systemów reklamowych Self-Service,
  • Konfigurowanie zaawansowanych kampanii oraz ich stała optymalizacja,
  • Stała analiza, mierzenie konwersji oraz raportowanie prowadzonych działań na podstawie narzędzi analitycznych,
  • Inicjatywa w proponowaniu i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Dokonywanie analizy zawartości danego serwisu internetowego,
  • Nadzorowanie kosztów i budżetów kampanii.

Wymagania

  • wiedza w zakresie technologii internetowych i marketingu internetowego,
  • znajomość systemu reklamowego Google Ads i/lub Facebook Ads,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, zwłaszcza Excela,
  • analityczne myślenie,
  • pozytywne nastawienie oraz chęć rozwoju,
  • samodzielność,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • rozwój umiejętności, kompetencji i nabieranie doświadczenia,
  • rozbudowany pakiet dofinansowań i benefitów pracowniczych,
  • bycie członkiem zespołu zarządzanego przez wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę,
  • przyjazną atmosferę pracy i zachowanie work/life balance,
  • realizację ciekawych projektów dla znanych marek,
  • wynagrodzenie rosnące adekwatnie do umiejętności.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

4650 - 7000 PLN

Curriculum vitae