Młodszy Analityk Finansowy
Pratt & Whitney Rzeszów S.A
Rzeszów, Podkarpackie

staż 5 sierpnia, 11:45

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Przygotowywanie uzgodnień kont bilansowych
  • Analizy kosztów i planów sprzedażowych
  • Przygotowanie raportów i prognoz finansowych
  • Wsparcie procesu obsługi kart kredytowych
  • Wsparcie procesu zarządzania ryzykiem kredytowym
  • Wsparcie obszaru kontroli wewnętrznej
  • Wsparcie obszaru marketingu
  • Kontakt z klientem międzynarodowym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, informatyka, matematyka, finanse i rachunkowość, zarządzanie, transport, logistyka, prawo, administracja
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum: B2
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Nastawienie na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych
  • Zaangażowanie i chęci do samorealizacji

Mile widziane

  • Znajomość obsługi programu SAP, Excel z użyciem makr
  • Certyfikaty księgowo-finansowe
  • Certyfikaty językowe

Oferujemy

  • Roczny płatny staż
  • Indywidualną ścieżkę kariery zbudowaną z uwzględnieniem Twoich oczekiwań
  • Profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów z różnych obszarów firmy
  • Poznanie specyfiki pracy w światowej klasy firmie lotniczej
  • Perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu stażu
  • Płatne staże będą realizowane w wymiarze 40 godzin tygodniowo dlatego dedykowane są absolwentom szkół wyższych (do 3 lat po ukończeniu studiów) lub studentom studiów zaocznych

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • logistyka
  • matematyka
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Ilość dostępnych miejsc - 13

Curriculum vitae