Specjalista ds. Audytu
Polskie ePłatności S.A.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 12 maja, 10:22

Opis stanowiska

Specjalista ds. Audytu Miejsce pracy: Tajęcina k. Rzeszowa Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets /Nexi-lidera europejskiej branży płatniczej. ZAKRES OBOWIĄZKÓW • Przygotowanie programów audytowych i przeprowadzaniu audytów w Spółkach z grupy; • Gromadzenie i analiza zebranych danych w ramach zadań audytowych; • Udokumentowanie przeprowadzonych testów audytowych; • Wyciąganie wniosków na podstawie wyników audytu oraz proponowanie usprawnień; • Udział w przygotowaniu raportów audytowych; • Monitorowanie i dokumentowanie realizacji zaleceń poaudytowych. POSZUKIWANE KOMPETENCJE • Doświadczenie w realizacji audytów wewnętrznych lub zewnętrznych min. 2 lata; • Wykształcenie wyższe z zakresu: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie, Prawo, IT; • Dobra znajomość pakietu MS Office; • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność precyzyjnego formułowania myśli w mowie i piśmie; • Samodzielność w działaniu i dobra organizacji pracy własnej, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań; • Umiejętność analitycznego myślenia oraz gotowość do ciągłego uczenia się i rozwoju; • Mile widziany dyplom lub certyfikat związany z audytem wewnętrznym (CIA) lub systemem zarządzania bezpieczeństwa informacji ISO 27001. OFERUJEMY • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego. • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po okresie próbnym. • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, imprezy integracyjne i wiele innych. Zachęcamy i zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego - Aplikuj! https://eplatnosci.elevato.net/pl/specjalista-ds-audytu,ja,1115 Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW• Przygotowanie programów audytowych i przeprowadzaniu audytów w Spółkach z grupy;• Gromadzenie i analiza zebranych danych w ramach zadań audytowych;• Udokumentowanie przeprowadzonych testów audytowych;• Wyciąganie wniosków na podstawie wyników audytu oraz proponowanie usprawnień;• Udział w przygotowaniu raportów audytowych;• Monitorowanie i dokumentowanie realizacji zaleceń poaudytowych.

Wymagania

  • POSZUKIWANE KOMPETENCJE• Doświadczenie w realizacji audytów wewnętrznych lub zewnętrznych min. 2 lata;• Wykształcenie wyższe z zakresu: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie, Prawo, IT;• Dobra znajomość pakietu MS Office;• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność precyzyjnego formułowania myśli w mowie i piśmie;• Samodzielność w działaniu i dobra organizacji pracy własnej, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań;• Umiejętność analitycznego myślenia oraz gotowość do ciągłego uczenia się i rozwoju;

Mile widziane

  • • Mile widziany dyplom lub certyfikat związany z audytem wewnętrznym (CIA) lub systemem zarządzania bezpieczeństwa informacji ISO 27001.

Oferujemy

  • OFERUJEMY• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.• Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO po okresie próbnym.• Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego, imprezy integracyjne i wiele innych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • zarządzanie

Curriculum vitae