Starszy Asystent Projektanta Drogowego
Jacobs
Kraków, Małopolskie

praca 29 kwietnia, 11:34

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Współudział w opracowaniu projektów branży drogowej – praca przy projektach zagranicznych i krajowychProjektowanie i modelowanie w środowisku 2D i 3D

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kieunkowe – budowa dróg lub pokrewneBardzo dobra znajomość oprogramowania branżowego, np. AutoCAD /Civil 3D lub Bentley Microstation / InRoads / OpenRoadsUdokumentowane doświadczenie po ukończeniu studiówSamodzielność i zaangażowanieZnajomość języka angielskiegoUmiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy i wyjątkową kulturę organizacyjną firmy z naciskiem na indywidualny rozwój kariery i równowagę między życiem zawodowym, a prywatnymPrzyjazną atmosferę i profesjonalną współpracę opartą na różnorodności i integracji w miejscu pracy (np. organizacje pracownicze, takie jak Women’s Networks, Career Network Green Team, Toastmasters)Umowę o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem odpowiadającym kwalifikacjomElastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnejPakiet świadczeń obejmujący prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Multisport i inneMożliwości rozwoju osobistego, takie jak BIM Academy, Graduate Program, lekcje języka angielskiego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae