Stażysta/ka w dziale HR
Polskie ePłatności S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

staż 11 kwietnia, 15:41

Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets /Nexi-lidera europejskiej branży płatniczej.

• Jeśli Ty również chcesz nauczyć się :• Kompleksowego prowadzenie procesów rekrutacyjnych (zewnętrznych i wewnętrznych).• Przygotowywać strategie poszukiwań kandydatów, wykorzystanie różnych narzędzi rekrutacyjnych w tym portali profesjonalnych i mediów społecznościowych.• Tworzyć ogłoszenia o pracę i ich publikacja na serwisach ogłoszeniowych.• Analizować i selekcjonować CV, prowadzić rozmowy kwalifikacyjne oraz rekomendować kandydatów.• Informować zainteresowane strony o wynikach rozmów kwalifikacyjnych.• Realizować działania z zakresu marketingu rekrutacyjnego oraz promowania firmy na lokalnym rynku pracy.• Wsparcia w działaniach Employer Brandingowych i budowanie pozytywnego Candidate Expeience.

• A dodatkowo:• Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów magisterskich i jesteś dostępny/a 5 dni w tygodniu.• Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office.

Mile widziane

• • Potrafisz bez problemu porozumiewać się w języku angielskim- poziom B2.

• Oferujemy• Staż w międzynarodowej firmie z możliwością późniejszego zatrudnienia.• Stały wymiar czasu stażu – pracujesz od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.• Życzliwą atmosferę i wsparcie zespołu, dzięki którym z chęcią będziesz przychodzić do pracy.

staż

staż