Przedstawiciel KAM fabryki ośw. LED na drogi i do przemysłu
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 2 lutego, 12:21

LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. z Rogoźnicy k. Rzeszowa polski producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zatrudni BEZ DOŚWIADCZENIA NA RYNKU osoby na stanowisko PRZEDSTAWICIEL FABRYKI- KAM ds. profesjonalnego oświetlenia LED na drogi i dla przemysłu na terenie całego kraju oraz zagranice do obsługi i prowadzenia inwestycji oświetleniowych LED nad drogi gminne i miejskie oraz przemysłowe , kontaktów z projektantami oświetlenia LED , firmami wykonawczyni oraz przedstawicielami gmin i miast w Polsce oraz za granica . Proponujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczną pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, możliwość szybkiego awansu na wyższe stanowiska, samochód służbowy do pełnego używania na koszt firmy. Gwarantujemy dla najlepszych stabilną i dobrze płatną pracę. Jesteśmy najlepszy miejscem pracy dla ludzi z bez doświadczenia ale z wielką ambicją i chęcią nauki , którzy nie mogą się spełnić w dotychczasowym miejscu pracy, chcą rozwoju , wyższych zarobków, dostępności towaru, stabilnego rozwoju i pewności pracy. Poszukujemy ambitnych i gotowych do ciężkiej pracy kandydatów do obsługi rynku oświetlenia przemysłowego i drogowego LED z ogromną wolą rozwoju i awansu. Mile widziana znajomość , innego języka obcego lub języka angielskiego oraz programu DILAUX.

• obsługa klientów przemsyłowych i gminnych zainteresowanych oświelteniem LED
  • wyszukiwanie takich klientów z baz przetargowych
  • komunikacja z projektantami i wykonawcami

• znajomość technik handlowych , umiejętność samodzielnej pracy