Serwisant Maszyn CNC - nr ref. 10514
Bank Danych o Inżynierach
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 stycznia, 20:46

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Renomowany producent dedykowanych maszyn CNC do cięcia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • diagnoza usterek w maszynach CNC (wycinarki w technologii cięcia plazmą, laserem, tlenem, wodą)
  • skuteczna naprawa maszyn CNC i urządzeń peryferyjnych u klienta lub zdalnie
  • wykonywanie serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników maszyn i urządzeń
  • sporządzanie dokumentacji związanej z pracą serwisanta
  • prowadzenie gospodarki w ramach wykonywanych napraw

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika, elektromechanika, automatyka lub kierunki pokrewne)
  • zamieszkanie na terenie woj. podkarpackiego lub lubelskiego
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych oraz elektronarzędzi
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • gotowość do wyjazdów i podróży służbowych
  • prawo jazdy. kat B

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego lub innego j. obcego

Oferujemy

  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • kontakt z nowymi technologiami
  • duży poziom samodzielności w działaniu
  • spotkania integracyjne
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, benefity pozapłacowe (wyprawki, paczki, bony, itp.)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy - również do celów prywatnych, laptop, telefon)
  • pokrycie diety wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • bonus do wyżywienia w delegacji

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae