Inżynier Robotyki
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 28 października, 09:11

Opis stanowiska

aktywny udział w tworzeniu koncepcji technicznych oraz realizacji projektów w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych, programowanie robotów przemysłowych, nadzór pouruchomieniowy, sporządzanie dokumentacji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • programowanie robotów przemysłowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechaniczno - technologicznym (preferowany kierunek Automatyka i Robotyka)
  • doświadczenie w obszarze mechanizacji i/lub robotyzacji produkcji
  • doświadczenie w programowaniu robotów Fanuc, KUKA, ABB
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość programów Delmia V5 RobCAD Process Simulate/Process Designer

Oferujemy

  • pracę w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat na polskim rynku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą na pełen etat,
  • realizowanie projektów w międzynarodowym środowisku,
  • benefity w postaci szkoleń, dodatkowej premii wakacyjnej oraz świątecznej,
  • odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka

Curriculum vitae