kierownik robót elektrycznych w Dyrekcji Projektów Teletechniki
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 października, 12:09

Opis stanowiska

kierownik robót elektrycznych i teletechnicznych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • • Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP
  • • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych
  • • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych
  • • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań
  • • Tworzenie harmonogramów realizacji robót elektrycznych oraz kontrola wykonanych prac
  • • Prowadzenie rozliczeń ilości wykonanych robót
  • • Koordynowanie zakupów i dostaw dla nadzorowanej budowy
  • • Zarządzanie pracą brygad własnych i obcych
  • • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców
  • • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych i/lub uprawnienia telekomunikacyjne
  • • Wykształcenie kierunkowe wyższe techniczne – inżynierskie (inżynier elektryk lub pokrewne)
  • • Gotowość do pracy na obiektach realizowanych na terenie całej Polski
  • • Dyspozycyjność
  • • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • • Znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego
  • • Praktyczna znajomość prawa budowlanego
  • • Znajomość programów: MS Projekt, MS Office
  • • Umiejętność prowadzenia rozmów z inwestorami, inspektorami nadzoru, podwykonawcami
  • • Skuteczność i konsekwencja w działaniu
  • • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
  • • przyjazną atmosferę pracy
  • • Udział w realizacji interesujących przedsięwzięć
  • • Narzędzia niezbędne do pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Curriculum vitae