Pracownicy w działach: Inżynierii Procesu, Utrzymania Ruchu, Ciągłego doskonalenia
Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej
Ropczyce, Podkarpackie

praca 14 października, 13:05

Opis stanowiska

W firmie Carrier Manufacturing Poland sp. z o.o. zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i know-how specyfiki pracy w dużym międzynarodowym przedsiębiorstwie produkcyjnym. Do aplikowania zapraszamy zarówno studentów jak i absolwentów!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Aktualizacja dokumentacji Inżynierii Procesu dla linii produkcyjnych
  • Wsparcie utrzymania ruchu w tworzeniu dokumentacji mechanicznej
  • Nadzorowanie realizacji tzw. REDTAGOW
  • Przygotowanie materiałów do szkoleń dla operatorów z zakresu LEAN MANUFACTURING
  • Przeprowadzanie szkoleń (dla chętnych)
  • Wprowadzanie modyfikacji layoutów linii i tworzenie nowych layoutów
  • Opracowywanie rysunków drobnych elementów oprzyrządowania
  • Aktualizacje Instrukcji Pracy, Kart Przezbrojeń
  • Aktualizacje baz danych w Excelu
  • Przetwarzanie, analizy i tworzenie raportów produkcyjnych

Wymagania

  • Chęć do zdobycia doświadczenia w obszarze OPERATIONS
  • Znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)
  • Znajomość oprogramowania CAD 2D – będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
  • Umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej

Oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy zlecenia na okres min. 3 miesięcy
  • Indywidualny elastyczny czas pracy dopasowany do dostępności i obowiązków
  • Zapoznanie się ze specyfiką pracy w firmie produkcyjnej Carrier
  • Poznanie zagadnień pracy danego działu od „podszewki”
  • Zdobywanie wiedzy od profesjonalistów, ambitne zadania

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do 29.10.2021.

Curriculum vitae