Inżynier Testowania (LabView)
ZF Group
Częstochowa, Śląskie

praca 6 października, 14:36

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie przypadków testowych w oparciu o specyfikację;
  • Testowanie elektronicznych modułów poduszek powietrznych dla pasywnych systemów bezpieczeństwa;
  • Analiza i raportowanie niezgodności ze specyfikacją;
  • Przygotowanie raportów testowych;
  • Utrzymanie i rozwój środowiska testowego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w tym studenci ostatnich lat (kierunki: Informatyka/Elektronika i podobne);
  • Znajomość języków programowania – Python lub inne języki skryptowe;
  • Mile widziana znajomość środowiska LabView;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, system MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku);
  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae