Stażysta/Stażystka
MTU Areo Engines Polska Sp.zo.o.
Tajęcina, Podkarpackie

staż 21 września, 13:55

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy Stażystów do Działów: Utrzymania Ruchu, Konstrukcji, oraz IT

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie działu w realizacji bieżących zadań
  • Realizacja zadań powierzonych przez przełożonego
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Status studenta minimum przez kolejne 6 miesięcy
  • Dyspozycyjność ok 80 - 120 h w miesiącu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i chęci do pogłębiania wiedzy

Mile widziane

  • Pierwsze zdobyte doświadczenie (odbyta praktyka studencka/działalność w kole naukowym/praca)

Oferujemy

  • Możliwość postawienia pierwszych kroków zawodowych w branży lotniczej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę zlecenie na min. 6 miesięcy
  • Dopasowanie godzin stażu do grafiku studenckiego
  • Program wdrożeniowy pod okiem mentora
  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy
  • Możliwość aplikowania w rekrutacjach wewnętrznych
  • Networking grupy studentów na stażu
  • Przystanek autobusowy tuż obok naszej firmy i miejsce parkingowe dla "dwukołowców"

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae