Analityk Systemowy
Sagitum S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 lipca, 15:32

Opis stanowiska

Sagitum S.A. tworzymy przestrzeń dla Twojego rozwoju. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, doceniamy również nowe inicjatywy i pomysły. Jeżeli chcesz wspólnie z nami kreować innowacyjne rozwiązania i tworzyć nową informatyczną rzeczywistość, prześlij swoje cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i dołącz do nas!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zbieranie i dokumentowanie wymagań
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych;
  • Współpraca z Działem Programistycznym i Wdrożeniowym przy rozwijaniu systemów i implementacji nowych funkcjonalności;
  • Zrozumienie potrzeb użytkowników oraz zaprojektowanie rozwiązań dla Klientów;
  • Przygotowywanie specyfikacji implementowanych funkcjonalności;
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.

Wymagania

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
  • Umiejętność słuchania, zadawania odpowiednich pytań a następnie systematyzowania i przelewania na papier zebranej wiedzy w sposób precyzyjny i zrozumiały (forma dowolna);
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność, punktualność;
  • Doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych;
  • Umiejętność identyfikowania powiązań i zależności między różnymi elementami systemu;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji
  • Znajomość budowy i działania systemów klasy ERP, WMS, BPM;
  • Znajomość notacji BPMN/UML;
  • Wykształcenie wyższe.

Mile widziane

  • Min. 3 lata doświadczenia w IT;
  • Znajomość procesów biznesowych w różnych branżach;
  • Znajomość narzędzi typu Trello, JIRA, MS Project;
  • Znajomość relacyjnych baz danych, podstaw MS SQL.

Oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem;
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole;
  • Benefity, m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiet medyczny;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • logistyka
  • matematyka
  • zarządzanie

Curriculum vitae