Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP
Sagitum S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 lipca, 16:20

Opis stanowiska

W Sagitum S.A. tworzymy przestrzeń dla Twojego rozwoju. Razem z nami możesz uczestniczyć w projektach wykorzystujących zintegrowane systemy zarządzania ERP. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, doceniamy również nowe inicjatywy i pomysły. Jeżeli chcesz wspólnie z nami kreować innowacyjne rozwiązania i tworzyć nową informatyczną rzeczywistość, prześlij swoje cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i dołącz do nas!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych
  • Konfiguracja systemów informatycznych do wymagań i specyfiki klienta
  • Wsparcie technicznie/merytoryczne klienta w trakcie trwania projektu
  • Szkolenie klientów w zakresie obsługi systemu klasy ERP

Wymagania

  • Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem: w obsłudze systemów zgłoszeniowych (helpdesk) lub we wdrożeniach projektów systemów ERP
  • Znajomość procesów zachodzących w przedsiębiorstwie – tj. funkcjonowania procesów biznesowych, zwłaszcza w firmach logistycznych i produkcyjnych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole
  • Znajomość bazy danych MS SQL– pisanie zapytań do bazy
  • Znajomość systemów klasy ERP – preferowany Comarch ERP XL / Optima
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach
  • Umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia np. B2B
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie dopasowane do doświadczenia
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie nastawionym, zgranym i ambitnym zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • logistyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae