Konsultant ds. handlowych
Sagitum S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 marca, 14:22

Opis stanowiska

W Sagitum S.A. tworzymy przestrzeń dla Twojego rozwoju. Razem z nami możesz uczestniczyć w projektach wykorzystujących zintegrowane systemy zarządzania ERP, rozwiązania typu workflow, Business Intelligence, systemy produkcyjne, zagadnienia związane z IoT czy rozwiązania infrastrukturalne. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, doceniamy również nowe inicjatywy i pomysły. Jeżeli chcesz wspólnie z nami kreować innowacyjne rozwiązania i tworzyć nową informatyczną rzeczywistość, prześlij swoje cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i dołącz do nas!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych,
  • Prowadzenia spotkań i rozmów handlowych z klientami,
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie rozwiązań,
  • Przygotowywanie prezentacji oraz ofert sprzedażowych,
  • Kreowanie pomysłów na rozszerzenie oferty produktowej,
  • Budowanie wizerunku firmy,
  • Współpraca z kontrahentami i partnerami spółki,
  • Współpraca z pozostałymi działami spółki.

Wymagania

  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne i swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i skrupulatność,
  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań,
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży IT będzie atutem,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia np. B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie nastawionym, zgranym i ambitnym zespole,
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT dostępnymi na rynku
  • Kartę MultiSport.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae