Kosztorysant robót z zakresu branży elektrycznej
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 marca, 13:58

Opis stanowiska

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowanie kosztorysów ofertowych w programie Norma pro
  • Analiza dokumentacji w zakresie branży elektrycznej, teletechnicznej, BMS.
  • Analiza kosztów mających wpływ na koszt realizacji
  • Pozyskanie aktualnych cen materiałów
  • Przygotowanie ofert w zakresie opracowania dokumentów formalnych.
  • Analiza specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
  • Kontakt z dostawcami i klientem zewnętrznym

Wymagania

  • Ukończenie kierunku elektrotechnika lub pokrewne
  • Znajomość pakietu Office (przede wszystkim Word, Excell)

Mile widziane

  • Język angielski, niemiecki
  • Znajomość programów do kosztorysowania: Norma, Zuzia
  • Znajomość programu Autocad

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • praca w stabilnej firmie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae