Spawacz MAG 135 - praca na miejscu
Synerte Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 stycznia, 13:55

Opis stanowiska

Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje pracowników na stanowisko Spawacza MAGa 135.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • · Spawanie elementów stalowych zgodnie z parametrami technologicznymi i rysunkiem technicznym
  • · Wykonanie zleconych prac spawalniczych
  • · Przygotowanie powierzchni do spawania przez ich cięcie, prostowanie, ukosowanie, zaczyszczanie i szczepienie
  • · Dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn sprzętu i narzędzi

Wymagania

  • · Umiejętność spawania metodą MAG 135
  • · Znajomość rysunku technicznego
  • · Doświadczenie w pracy przy składaniu elementów stalowych
  • · Umiejętność trasowania i posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • · Umiejętność doboru parametrów spawania
  • · Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • · Zatrudnienie na umowę o pracę
  • · Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia
  • · Możliwość rozwoju zawodowego
  • · Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae