Asystent Konsultanta ds. Rekrutacji
K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 grudnia, 15:23

Opis stanowiska

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego www.kkselekt.com Od 2000 roku pracujemy dla największych korporacji międzynarodowych oraz wiodących firmy na rynku polskim i zagranicznym z różnych sektorów gospodarki. Specjalizujemy się w rekrutacji "Direct Search" inżynierów, specjalistów oraz kadry menadżerskiej dla firm produkcyjnych, inwestycji start-up i greenfield. W związku z rozwojem nowego projektu zagranicznego, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Asystent Konsultanta ds. Rekrutacji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Docieranie bezpośrednie do kandydatów na portalach zawodowych/ branżowych
  • Weryfikacja nadsyłanych aplikacji
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami w j.angielskim
  • Utrzymywanie kontaktów z kandydatami podczas trwania projektów
  • Współpraca z Konsultantami ds. Rekrutacji i wsparcie w prowadzonych projektach
  • Archiwizacja danych projektowych w systemie firmowym

Wymagania

  • Dobre umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji lub obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie
  • Kreatywność, samoorganizacja i elastyczność
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w rekrutacji.

Oferujemy

  • Praca na umowie zlecenie na okres trwania projektu z możliwością przedłużenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym otoczeniu zawodowym
  • Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w HR
  • Szkolenia branżowe
  • Miłą i otwartą atmosferę w młodym zespole

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • europeistyka
  • logistyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae