Przedstawiciel Handlowy w branży sanitarnej
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 listopada, 12:01

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy: Przedstawiciela Handlowego (branża sanitarna) Miejsce pracy: Firma swoją lokalizację ma w Rzeszowie – zadaniowy tryb pracy (praca na terenie woj. Podkarpackiego + praca stacjonarna w Rzeszowie (jeśli nie ma zaplanowanych spotkań w terenie)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Będziesz odpowiadał za obsługę inwestycji w zakresie doradztwa i sprzedaży materiałów instalacyjno - sanitarnych
  • Zajmiesz się negocjacjami oraz przygotowywaniem ofert handlowych
  • Będziesz odpowiadał za budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy

Wymagania

  • Osoby posiadającej min. 2 letnie doświadczenie w pracy Przedstawiciela Handlowego (nie wymagamy doświadczenia w branży sanitarnej
  • Ciebie - jeśli jesteś osobą ambitną, komunikatywną, kreatywną, z dobrą organizacją pracy oraz cechującą się umiejętnościami analitycznego myślenia
  • Osoby posiadającej czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie zadaniowym - woj. Podkarpackie + praca stacjonarna w Rzeszowskim salonie
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia jako Przedstawiciel Handlowy (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))
  • Indywidualnie ustalany system motywacyjny po wdrożeniu pracownika (opierający się na sprzedaży + marży)
  • Pełne wdrożenie w tematykę branży sanitarnej
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Niezbędne narzędzia: Laptop, Telefon, Karta płatnicza
  • Samochód do celów służbowych na okresie próbnym, po 3 miesiącach przekazanie samochodu (również do celów prywatnych)
  • Szkolenia specjalistyczne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae