Specjalista ds. kontroli jakości - branża spożywcza
GRH Polska
Łańcut, Podkarpackie

praca 18 października, 11:05

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej poszukujemy: Specjalisty ds. kontroli jakości Miejsce pracy: Łańcut

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Bieżąca kontrola surowców oraz wyrobów gotowych zgodnie z wymaganą dokumentacją:
  • a) Analiza surowców przy dostawie - zgodność dostawy ze specyfikacją jakościową
  • b) Kontrola jakości produktu podczas procesu produkcji, czystości linii produkcyjnych, warunków produkcji oraz ich magazynowania
  • c) Kontrola jakości opakowań jednostkowych i zbiorczych
  • d) Sporządzanie etykiet, specyfikacji jakościowych oraz dokumentacji zdjęciowej a także weryfikacja dokumentacji
  • • Wykonywanie badań fizykochemicznych i mikrobiologicznych
  • • Tworzenie oraz bieżąca aktualizacja dokumentacji jakościowej
  • • Optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem standardów jakościowych
  • • Nadzór nad właściwym funkcjonowaniem wdrożonego systemu jakości ISO 22000

Wymagania

  • • Wykształcenie na kierunku technologia żywności - warunek konieczny
  • • Min. Roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • • Znajomość zagadnień z zakresu systemów GMP, GHP, HACCP, BRC, ISO 22000
  • • Umiejętności posługiwania się urządzeniami kontrolno - pomiarowymi oraz aparaturą laboratoryjną

Oferujemy

  • • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • • Pracę od poniedziałku do piątku (I zmiana 8-16) (możliwe dyżury II zmiana)
  • • Wynagrodzenie podstawowe na okresie próbnym: 2500 - 3000 zł netto (3400 - 4100 zł brutto)
  • • Dobre warunki socjalne: kuchnia, jadalnia, pomieszczenie socjalne
  • • Ubezpieczenie grupowe
  • • Karta Mutlisport dofinansowana 50/50
  • • Dofinansowanie do szkoleń branżowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae