Poszukiwany Programista VBA/Access
GRH Polska
Dębica, Podkarpackie

praca 18 października, 11:03

Opis stanowiska

Poszukujesz pracy, która da Ci zadowolenie i satysfakcje? Programowanie jest Twoją pasją i chcesz się w tym kierunku rozwijać? Uważam że to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie :) Poszukujemy: Programisty / Analityk – VBA / Access Miejsce pracy: Dębica

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Będziesz zajmował się opieką oraz rozwojem obecnych aplikacji firmy w MS Access oraz VBA
  • Będziesz także odpowiedzialny za analizę, projektowanie, implementację oraz testowanie
  • W późniejszym etapie również za rozwój aplikacji C#

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku programisty VBA
  • Znasz dobrze środowisko MS Access 2003 / 2016 oraz projekty ADP
  • Nie masz problemów z programowaniem w MS SQL Server
  • Posiadasz podstawową wiedzę pod kątem sieci WLAN/LAN
  • Twój język angielski jest na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane

  • Znasz C# oraz DevExpress i WinForm

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę Pon. – Pt. 8:00 – 16:00 oraz brak konieczności pracy w nadgodzinach
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
  • Spokojną pracę w niewielkim zespole programistów
  • Wynagrodzenie dwuczynnikowe: Podstawę + Premie miesięczną uzależnioną od wyników firmy (około 70 – 100% wynagrodzenia zasadniczego) – łącznie 10000 zł brutto
  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń dzięki pracy w międzynarodowym środowisku
  • Karta Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe
  • Niezbędne szkolenia zewnętrzne pozwalającą na ciągły rozwój
  • Szkolenia językowe
  • Imprezy integracyjne
  • Dojazd bez korków z większości lokalizacji (Rzeszów, Tarnów, Mielec) :)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae