Programista PHP
Ideo Sp z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 16 września, 08:29

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań oraz technologii Open Source (Laravel, AngularJS, HTML5, CCS3, SCSS, Twitter Bootstrap)

Wymagania

  • znajomość języka programowania PHP 7,
  • znajomość OOP,
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL, MySQL),
  • bardzo dobra znajomość technologii HTML5, CSS3, JavaScript,
  • praktyczna umiejętność stosowania wyżej wymienionych technik,
  • umiejętność tworzenia serwisów internetowych zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • precyzja i przywiązanie do detali, solidność, terminowość,
  • znajomość języka angielskiego minimalnie poziom B2.

Oferujemy

  • • udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
  • • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • • wybór preferowanej formy zatrudnienia,
  • • benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),
  • • możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
  • • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,
  • • plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średni)

Informacje dodatkowe

  • Jesteśmy elastyczni względem formy zatrudnienia. Rekrutujemy również na staże i praktyki. Więcej informacji na naszej stronie internetowej w zakładce kariera.

Curriculum vitae