Programista C# (ASP.NET)
Ideo Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 11 lutego, 12:45

Opis stanowiska

Pracujemy z wykorzystaniem rozwiązań: • .NET 4 . / .NET Core, • ASP.NET MVC, • JavaScript (AngularJS, ReactJS), • HTML5 / CSS3, • Bootstrap / Foundation, • Mikroserwisy, • Continuous Delivery, • Azure / AWS, • DevOps, • Scrum / Kanban

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • umiejętność tworzenia serwisów internetowych zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • precyzja i przywiązanie do detali, solidność, terminowość

Wymagania

  • znajomość języka C# i platformy .NET
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (np. MSSQL),
  • znajomość technologii HTML5, CSS3, JavaScript,
  • praktyczna umiejętność stosowania wyżej wymienionych technologii,

Oferujemy

  • udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia,
  • benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),
  • możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
  • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,
  • plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae