Social Media Manager
Ideo Force Sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 31 lipca, 13:03

Opis stanowiska

Jesteśmy Ideo Force i zajmujemy się promocją w Internecie. Wywodzimy się z Ideo – Agencji Interaktywnej i Internet Software House, działającej od 1999 roku. W naszej grupie zatrudniamy ok. 200 pasjonatów, a zarazem specjalistów w swoich dziedzinach. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Social Media Manager Miejsce pracy: Rzeszów Znasz social media na wylot? Potrafisz tworzyć ciekawe treści, wiesz jak angażować odbiorców i prowadzić profile? W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • prowadzenie profili (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Snapchat)
  • • przygotowanie ciekawych postów
  • • rozbudzanie i angażowanie fanów na profilach klientów
  • • udział w planowaniu strategii w kanałach społecznościowych
  • • zarządzanie reklamami w social mediach
  • • wykazywanie się kreatywnością i nowatorskim podejściem do zadań

Wymagania

  • • znajomość mechanizmów i regulaminów portali społecznościowych
  • • doświadczenie w prowadzeniu profili dla firm, marek i organizacji
  • • pomysłowość i nieszablonowość
  • • śledzenie trendów e-marketingowych
  • • podejście z zaangażowaniem do każdego zadania

Oferujemy

  • • swobodną atmosferę i przyjaznych ludzi
  • • możliwość pracy dla znanych marek
  • • realizację nietuzinkowych zadań
  • • elastyczne podejście firmy do pracownika
  • • należyte wynagrodzenie i liczne benefity pracownicze

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae