Samodzielny/a księgowy/a
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Krosno, Podkarpackie

praca 30 lipca, 11:13

Opis stanowiska

Region: Podkarpackie Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 57 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z wymogami prawa polskiego oraz krajowymi standardami sprawozdawczościBieżący nadzór podatkowy i rachunkowy oraz kontrola obiegu dokumentów księgowychSporządzanie rejestrów VAT i VAT-UE i deklaracji podatkowych + JPK oraz elektroniczne wysyłanie ich do MFSporządzanie deklaracji do US, ZUS, GUSWprowadzanie faktur, księgowanie i sprawdzanie pod kątem VAT i CITKsięgowanie i rozliczanie faktur walutowych - poprawność kursu walut i stawek VAT

Wymagania

  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Samodzielnego księgowego /Głównego księgowego - warunek konieczny.Wykształcenie kierunkoweZnajomość zasad rozliczeń faktur walutowychBardzo dobra znajomości języka angielskiegoZnajomość bieżących przepisów wynikających z ustawy o rachunkowości oraz rozliczania CIT i VATZnajomość ujmowania kont w poszczególnych pozycjach w bilansie, RZiS oraz CITUmiejętność prowadzenia rozliczeń gotówkowychUmiejętność rozliczania i przeksięgowywania rozrachunków

Oferujemy

  • Pracę w zespole łączącym doświadczenie z ambicją i energią we wciąż rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Curriculum vitae