Kierownik Robót/Inżynier Budowy– branża drogowo-mostowa
WOD-BUD Sp. z o.o.
Kraśnik, Lubelskie

praca 29 czerwca, 13:31

Opis stanowiska

Miejsce pracy: wg zapotrzebowania na budowy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy;
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie;
  • kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu
  • z dokumentacją techniczną;
  • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie
  • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót;
  • udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen, optymalizacja kosztów, zbieranie ofert, przygotowywanie tabel porównawczych, opracowywanie propozycji rozwiązań alternatywnych
  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • współpraca z działem kontrolingu i ofertowania

Wymagania

  • absolwent lub student ostatniego roku Wydziału Budownictwa lub Ochrony Środowiska
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD, mile widziane MsProject i programy kosztorysowe
  • szybkie opanowanie procedur wewnętrznych firmy i procedur odbiorowych na budowie
  • dobra znajomość obsługi MS Office,
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji w stabilnym zespole pracowników
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych.
  • możliwość wszechstronnego rozwoju własnego poprzez szkolenia
  • pakiet socjalny
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, motywacyjny system premiowy
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Informacje dodatkowe

  • Prosimy o wysyłanie CV wyłącznie na adres email: rekrutacja@wod-bud.com.pl
  • Każde wysłane CV musi zawierać poniższe oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych (dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji):
  • „W związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko Kierownik robót/inżynier robót-branża drogowo-mostowa wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, wykraczających poza zakres wynikający z przepisu art. 22¹ Kodeksu pracy, w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.”
  • Jeśli chcecie Państwo, aby Wasze CV zostało wykorzystane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, należy dodatkowo zawrzeć oświadczenie o treści:
  • „Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w przyszłych procesach rekrutacji na takie lub podobne stanowiska, przez okres 9 miesięcy. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.”
  • KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
  • W PROCEDURZE REKRUTACJI PROWADZONEJ PRZEZ SPÓŁKĘ WOD-BUD SP. Z O.O.
  • 1. Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych w dokumentach rekrutacyjnych jest Wod – Bud Sp. z o.o. z siedzibą w Kraśniku, ul. Piłsudskiego 12/1, 23-200 Kraśnik.
  • 2. Szczegółowych informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych udzieli Inspektor Ochrony Danych. Kontakt z IOD jest możliwy pod adresem e-mail: iod@pcat.pl lub: ul. Piłsudskiego 12/1, 23-200 Kraśnik.
  • 3. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego zgodnie z zamieszczonym ogłoszeniem o pracę.
  • 4. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych w procesie naboru, w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (w szczególności art. 221 kodeksu pracy), jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO. W odniesieniu do pozostałych danych osobowych, podanych przez Państwa dobrowolnie, podstawą przetwarzania będzie art. 6 ust. 1 lit. a RODO – czyli zgoda, która może być odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach rekrutacyjnych zawarte będą dane szczególnej kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
  • 5. Państwa dane osobowe możemy przekazać podmiotom wspierającym w zakresie obsługi i konserwacji systemów informatycznych, w tym właścicielowi programu do zarządzania obiegiem dokumentów DMS, podmiotom świadczącym usługi w zakresie dostarczania korespondencji.
  • 6. Państwa dane zgromadzone na potrzeby rekrutacji będą przechowywane do zakończenia tego procesu. Jeżeli wyrazicie pisemną zgodę na przetwarzanie danych w przyszłych rekrutacjach, wówczas dane przechowywane będą przez maksymalny okres kolejnych 9 miesięcy.
  • 7. Jeżeli chcecie Państwo wziąć udział w rekrutacji, podanie Waszych danych osobowych jest obligatoryjne w zakresie, w jakim będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa (w szczególności art. 221 k.p.). W pozostałym zakresie ich wskazanie jest dobrowolne.
  • 8. Ponieważ przetwarzamy Państwa dane osobowe, macie prawo do dostępu do tych danych oraz otrzymania ich kopii; sprostowania danych jeśli są błędne, uzupełnienia danych jeśli zauważycie Państwo, że są niekompletne; ograniczenia przetwarzania danych np. jeżeli zauważycie Państwo, że Wasze dane osobowe są nieprawidłowe, do czasu sprawdzenia ich prawidłowości – na okres pozwalający nam to sprawdzić; usunięcia danych np.: kiedy Państwa dane nie będą już potrzebne do celu, dla którego zostały zebrane, bądź gdy cofniecie zgodę na ich przetwarzanie.
  • 9. W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody, przysługuje Państwu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie nie ma wpływu na zgodność przetwarzania z obowiązującym prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • 10. Jeśli uznacie Państwo, że przetwarzamy Wasze dane osobowe niezgodnie z przepisami prawa, możecie wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • 11. Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane przez nas automatycznie, ale nie będziemy ich profilować.

Curriculum vitae