Spawacza metodą TIG lub innymi metodami – MIG/MAG
Synerte Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 maja, 09:13

Opis stanowiska

Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje pracowników na stanowisko Spawacza metodą TIG lub innymi metodami – MIG/MAG . Jesteśmy firmą działającą w branży elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, która współpracuje z kontrahentami z całej Europy, z krajów Ameryki Północnej, a nawet z Państwami Azji Wschodniej Jako firma, która zajmuje się również produkcją konstrukcji stalowych, staramy się zatrudniać nie tylko wykwalifikowanych spawaczy, którzy posiadają zarówno wiedzę, jak i doświadczenie, ale także osoby, które chcą się przekwalifikować lub dopiero chcą się uczyć spawalnictwa.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Udział w produkcji konstrukcji stalowych oraz elementów mechanicznych urządzeń w siedzibie firmy lub na jednej z prowadzonych budów
  • • Obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • • Wykonywanie trwałych łączy na wyrobach, spawanie elementów konstrukcyjnych wg. podanych parametrów technologii
  • • Przygotowanie powierzchni do spawania przez ich cięcie, prostowanie, ukosowanie, zaczyszczanie i szczepienie
  • • Sprawdzanie jakości wykonywanego spawu

Wymagania

  • • Doświadczenie związane z produkcją konstrukcji stalowych lub innych instalacji przemysłowych
  • • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG lub inną
  • • Znajomość dokumentacji warsztatowej (Rysunki WPS)
  • • Samodzielność w działaniu
  • • Gotowość do częstych wyjazdów (wyjazdy zagraniczne również brane są pod uwagę)

Oferujemy

  • • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia
  • • Odzież roboczą oraz narzędzia
  • • Możliwość rozwoju zawodowego
  • • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae