Elektromonter - praca od połowy czerwca
Synerte Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 maja, 08:49

Opis stanowiska

Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje Elektromonterów na wyjazdy zagraniczne oraz krajowe. Zajmujemy się między innymi elektrycznym montażem urządzeń, prefabrykacją konstrukcji stalowych lub prefabrykacją elektryczną szaf sterowniczych. Współpracujemy z kontrahentami z całej Europy, z krajów Ameryki Północnej, a nawet z Państwami Azji Wschodniej. Do najczęstszych zleceń naszej firmy należy wyposażanie hal produkcyjnych z branży Automotive – która stała się jedną z atrakcyjniejszych branż na obecnym rynku pracy. Dzięki wyspecjalizowanemu teamowi Elektromonterów nie musisz się obawiać, że nie podołasz nowym obowiązkom!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • montaż tras kablowych i podłączanie szaf sterowniczych u klienta ( w kraju i za granicą)
  • • obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (wózek widłowy, zwyżka, podnośniki itp.)
  • • podłączanie urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • • kontrola wykonywanych prac zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • • Odpowiedzialność za terminową realizację przydzielonych zadań.

Wymagania

  • • doświadczenie związanego z montażem instalacji elektrycznych AKPiA tzn.:tras kablowych, kabli, przewodów elektrycznych, szaf sterowniczych, sterowników PLC z osprzętem, aparatury łączeniowej niskiego napięcia, falowników z osprzętem, czujników
  • • samodzielność w działaniu oraz własnej inicjatywy
  • • gotowość do częstych wyjazdów na miejsce montażu

Mile widziane

  • • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • • prawo jazdy Kat. B
  • • uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy

  • • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • • możliwość wysokich zarobków dla osób spełniających powyższe wymagania
  • • darmowe zakwaterowanie na miejscu pracy
  • • zorganizowaną logistykę do miejsca pracy
  • • zjazdy średnio co 6-8 tygodni
  • • odzież roboczą oraz narzędzia
  • • możliwość rozwoju zawodowego
  • • możliwość zwiedzenia różnorodnych krajów
  • • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach inwestycyjnych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student,absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae