Asystentka Zarządu ze znajomością języka niemieckiego
Synerte Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 26 maja, 07:36

Opis stanowiska

Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje Asystentki Zarządu ze znajomością języka niemieckiego. Jesteśmy firmą działającą w branży elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, która podejmuje kontrakty nie tylko w całej Europie, ale i na całym świecie. Jako Firma stawiamy przede wszystkim na maksymalny oraz wielopłaszczyznowy rozwój naszych pracowników ! Celem tego stanowiska jest wsparcie Kierownictwa w bieżącym zarządzaniu firmą oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji oraz dokumentacji służbowej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • • Organizowanie i kierowanie pracą biura
  • • Nadzór nad dokumentacją wychodzącą oraz przychodzącą do firmy
  • • Sporządzanie i redagowanie pism urzędowych
  • • Przygotowywanie zestawień na potrzeby Zarządu
  • • Zlecanie tłumaczeń niezbędnej dokumentacji
  • • Przyjmowanie interesantów
  • • Współpraca i płynna komunikacja z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • Jedyne czego wymagamy to:
  • • Wykształcenia wyższego o kierunku prawno – administracyjnym lub ekonomicznym
  • • Min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2 - wymagane
  • • Doskonałej organizacji pracy
  • • Dokładności i rzetelności
  • • Samodzielności w działaniu
  • • Umiejętności zarządzania pracą zespołu
  • • Dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Word)
  • • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy biura

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Od nas możesz oczekiwać:
  • • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • • Adekwatnego wynagrodzenia w zależności od umiejętności
  • • Pracy w stałych godzinach (od 08:00 – 16:00)
  • • Możliwości rozwoju zawodowego
  • • Możliwości uczestnictwa w międzynarodowych projektach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • europeistyka
  • matematyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie

Informacje dodatkowe

  • Jeśli zawarte w ogłoszeniu umiejętności cechują właśnie Ciebie, prześlij swoje Cv przez formularz lub wyślij na adres e-mail: biuro@synerte.eu – a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Curriculum vitae