Pracownik administracyjny z językiem niemieckim
Synerte Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 maja, 14:34

Opis stanowiska

Firma Synerte Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje Pracownika administracyjnego ze znajomością języka niemieckiego. Jesteśmy firmą działającą w branży elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, która podejmuje kontrakty nie tylko w całej Europie, ale i na całym świecie. Jako Firma stawiamy przede wszystkim na maksymalny rozwój naszych pracowników ! Dzięki nam zdobędziesz doświadczenie oraz wiedzę w zakresie kompleksowej realizacji projektów na kontraktach zagranicznych w różnych krajach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • • Bezpośredni kontakt z podmiotami zagranicznymi uczestniczącymi w realizacji projektów
  • • Pomoc w organizowaniu działalności firmy prowadzonej na rynku niemieckim, m.in. (pomoc w wyszukiwaniu zakwaterowania dla pracowników, wynajem sprzętu budowlanego, uzyskiwanie niezbędnych informacji lub dokumentów)
  • • Wsparcie w zadaniach związanych z komunikacją wewnętrzną (tłumaczenia e-maili/dokumentów z niemieckiego na polski/z polskiego na niemiecki)
  • • Współpraca i płynna komunikacja z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • Jedyne czego wymagamy to:
  • • Wykształcenia wyższego: preferowane kierunki: Filologia germańska, lingwistyka stosowana
  • • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2 - wymagane
  • • Doskonałej organizacji pracy
  • • Dokładności i rzetelności
  • • Dyspozycyjności do sporadycznych wyjazdów do Niemiec
  • • Dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Word)
  • • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy biura

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy

  • Od nas możesz oczekiwać:
  • • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • • Adekwatnego wynagrodzenia w zależności od umiejętności
  • • Pracy w stałych godzinach (od 08:00 – 16:00)
  • • Możliwości rozwoju zawodowego
  • • Możliwości uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • • Udoskonalenia swoich umiejętności z obszaru realizacji projektów na kontraktach zagranicznych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae